Zostań Partnerem adFreestyle

Zarabiaj na polecaniu Reklamodawców!

Masz doświadczenie jako handlowiec? Pracujesz w firmie, która wydaje pieniądze na reklamę i potrafisz przekonać szefa do skorzystania z naszego systemu? Oprócz zarabiania na polecaniu Wydawców dajemy Ci możliwość zarabiania na polecaniu Reklamodawców. Bez żadnych umów i zobowiązań. Pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Zasada działania jest bardzo prosta. Na początek logujesz się jako Reklamodawca i klikasz przycisk aktywujący konto, który znajduje się poniżej. Po aktywacji w Twoim koncie pojawią się dodatkowe opcje w dziale Strefa Partnera. Znajdziesz tam listę poleconych przez siebie Reklamodawców, zestawienie Twoich prowizji, materiały do pobrania, wzory e-maili, z których powinieneś korzystać rozsyłając zapytania do Reklamodawców.

Znajduje się tam także Twój osobisty kod polecający. Gdy już znajdziesz Reklamodawcę poproś go o wpisanie tego kodu w formularzu rejestracyjnym. Możesz także zarejestrować konto za Reklamodawcę podając jego dane. Po rejestracji i wpisaniu kodu zobaczysz Reklamodawcę na liście poleconych przez siebie Reklamodawców.

Od tej chwili otrzymujesz aż 20% naszego zysku z każdej wpłaty poleconego przez Ciebie Reklamodawcy! Pamiętaj, aby dbać o swoich Reklamodawców - informuj ich o zmianach w systemie, nakłaniaj do zamieszczania kolejnych reklam. Na koniec uzupełnij swoje dane do przelewu (numer konta bankowego lub nazwa konta PayPal) i wypłać zgromadzone środki.

Aby aktywować konto Partnera musisz być zalogowany jako Reklamodawca. Po wysłaniu prośby o aktywację zostaniesz wylogowany. O aktywacji powiadomimy Cię e-mailem. adFreestyle zastrzega sobie prawo do odmowy aktywacji konta Partnera bez podania przyczyny.

Jak zostać Partnerem adFreestyle?

  • Zarejestruj się i zaloguj jako Reklamodawca.
  • Aktywuj konto Partnera klikając przycisk aktywacyjny poniżej. Zaczekaj na decyzję adFreestyle w sprawie aktywacji konta.
  • Pobierz swój indywidualny kod polecający. Zgłaszaj się do firm, instytucji i proponuj im zamieszczenie reklamy w systemie adFreestyle.
  • Upewnij się, że zdobyty przez Ciebie Reklamodawca wpisze Twój kod polecający podczas rejestracji lub sam zarejestruj Reklamodawcę.
  • Zarejestrowanego Reklamodawcę zobaczysz na liście poleconych przez Ciebie Reklamodawców wraz z zestawieniem ich wpłat.
  • Otrzymujesz aż 20% naszego zysku z każdej wpłaty poleconego przez Ciebie Reklamodawcy!
  • Wypłacaj pieniądze. Minimalna kwota wypłaty to już 100,00 zł.
  • Dla najbardziej aktywnych Partnerów oferujemy adresy e-mail w domenie adFreestyle.
  • Korzystaj z naszego wsparcia (wzory e-maili, materiały do pobrania).
  • Pracuj w domu i zarabiaj z nami!
Kliknij, aby zmienić walutę. Waluty są przeliczane względem polskiego złotego (PLN) w oparciu o dzisiejsze kursy Europejskiego Banku Centralnego.