Jak rozmieścić reklamy na stronie?


Wybieraj spośród 40 formatów reklamowych (tekstowych, graficznych, Flash, RSS).Chcesz się zareklamować?

Chcesz rozszerzyć swoją działalność, zwiększyć swoje zyski, zareklamować produkt lub usługę? Jeśli tak, to jest to miejsce dla Ciebie. Zarejestruj się lub zaloguj i rozpocznij prowadzenie swojej kampanii reklamowej.

Chcesz zarabiać na swojej stronie?

Interesuje Cię zarabianie na reklamach umieszczonych na Twojej stronie? A może chcesz zarabiać na polecaniu innych użytkowników? Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć jak w prosty sposób zwiększyć swoje dochody.

Czemu AdFreestyle?

Jeżeli masz dosyć zawiłych regulaminów, niejasnych zasad naliczania i wypłacania pieniędzy czy rygorystycznego podejścia do użytkowników, to nasz system jest właśnie dla Ciebie.Wychodzimy z założenia, że na reklamach może zarabiać każdy. Do tego jednak potrzebny jest łatwy w obsłudze i czytelny system. Obecni na rynku pośrednicy reklam oferują skomplikowane i zagmatwane wykresy, tabele, z których ciężko cokolwiek odczytać oraz opisy, których nawet my nie rozumiemy. I właśnie o to im chodzi. Im mniej rozumiesz, tym mniej zarabiasz. Im bardziej tajemnicze tabele, tym trudniej się zorientować ile tak naprawdę zarabiasz i za co, a na takiej czarnej skrzynce możesz tylko stracić.

W naszym systemie położyliśmy nacisk na maksymalną prostotę obsługi i czytelność. Chcemy, aby osoba, która nigdy wcześniej nie zetknęła się z tematem reklamy internetowej bez problemów mogła zacząć zarabiać i nie czuła się zagubiona w gąszczu enigmatycznych terminów czy tajemniczych wykresów, które służą jedynie ukryciu prawdziwych dochodów, które Ci się należą. Czas, który u innych stracisz na uczenie się obsługi systemu, u nas przeznaczysz na zarabianie pieniędzy.

Jeżeli korzystasz z systemów reklamowych, to na pewno wiesz jak rygorystyczne w tych systemach bywają zasady korzystania z nich. Często za minimalne przekroczenie postanowień regulaminu można zostać dożywotnio wyrzuconym z systemu i pozbawionym możliwości zarabiania. W innych systemach Twoje zarobki zależą od kaprysów administratorów, którzy często odbierają jedyne źródło dochodu.

U nas nie musisz mieć nawet własnej strony i wyświetlać reklam, żeby zacząć zarabiać. Dlaczego? To proste! Możesz zarabiać polecając innych użytkowników. Wystarczy, że się zarejestrujesz i pobierzesz link do naszej strony zawierający Twój unikalny kod, dzięki któremu będziemy wiedzieć, że nowy użytkownik został polecony właśnie przez Ciebie. Pobrany link możesz przesyłać znajomym lub umieszczać np. na forach internetowych, blogach itd. Każda osoba, która zarejestruje się z Twojego odnośnika (zostanie przez Ciebie polecona) przyniesie Ci 10% jej zysków dożywotnio (pierwszy poziom) i to bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Jeżeli polecony przez Ciebie użytkownik poleci kolejnego użytkownika (drugi poziom) dostaniesz od nas 2% jego zysków, również dożywotnio.


Wszystko, co od nas dostajesz, dostajesz dożywotnio. W większości systemów możesz liczyć na jednorazowe wypłaty za polecenie nowego użytkownika. A co później? My proponujemy Ci za każdego poleconego przez Ciebie użytkownika 10% jego zysków dożywotnio. Co więcej jeżeli ten użytkownik poleci kolejną osobę (drugi poziom) wtedy otrzymujesz od nas dodatkowo 2% zysków tej osoby. W praktyce możesz dojść do momentu, kiedy to inni pracują na Ciebie, a Ty nawet nie musisz wyświetlać reklam i posiadać strony. Pamietaj, zysk dostajesz od nas. Pieniądze odbierasz nam, a nie innym użytkownikom.


Nie musisz mieć strony

Pamiętaj, że polecone przez Ciebie osoby nie tracą możliwości budowania swojej piramidy użytkowników i klikając w Twój link mają te same możliwości rozwoju, co Ty. Procent z zysku odbierasz nam, a nie użytkownikowi przez Ciebie poleconemu, więc nic on nie traci.

Swoboda działania

Oferujemy Ci najwyższe stawki na rynku oraz przejrzyste zasady rozliczeń. Reguły są bardzo proste. Na początek otrzymujesz 50% z tego, co otrzymujemy od Reklamodawcy za kliknięcia w reklamy na Twojej stronie.

Flat Fee

Flat Fee oznacza sprzedaż powierzchni reklamowej bezpośrednio na stronie Wydawcy (właściciela strony).

Po włączeniu Flat Fee, pod reklamą wyświetli się przycisk plus "+", co pozwoli Reklamodawcy w ciągu kliku minut wstawić swoją reklamę.

Wystarczy, że kliknie przycisk plus, doda grafikę lub tekst reklamy, wybierze czas wyświetlania i dokona opłaty przelewem on-line lub poprzez Pay Pal.

Otrzymujesz 70% kwoty ze sprzedaż powierzchni reklamowej tą drogą. Połączenie tej formy sprzedaży powierzchni na stronie z tradycyjnym modelem zarabiania na kliknięciach może znacząco zwiększyć Twoje przychody.

Uporządkuj stronę - wyświetlaj dowolnego dostawcę lub kod w kanale reklamowym.

Do tej pory zmiana kodu wyświetlającego reklamy (dostawcy) wiązała się każdorazowo z edytowaniem kodu źródłowego strony i ponownym wgrywaniem jej na serwer.

W tym momencie jako jedyni przychodzimy z pomocą. Funkcja wyświetlania kodu zewnętrznego pozwala wyświetlać dowolny kod, tekst, grafikę w miejscu umieszczenia kodu kanału instalacyjnego AdFreestyle na stronie zawsze lub tylko, gdy nie ma reklam w danym formacie lub kategorii. Dzięki temu, wklejając tylko raz kod na stronę, możesz wyświetlać dowolny kod (dostawców, formaty reklamowe, tekst, grafikę) bez konieczności ponownego edytowania źródeł strony. Wystarczy wkleić kod w formularzu.


Minimum formalności - wszystko załatwisz on-line

Przykład 1 Przykład 2 Przykład 3 Przykład 4